Fotokurzy

Kurz „Základy fotografie“ je určen především těm, kteří s fotografováním teprve začínají a chtějí se naučit dělat hezké a po technické stránce dobré fotky. Dozvíte se, jak fotoaparát vlastně funguje, k čemu jsou jednotlivé funkce a nastavení režimů. Na kurzu budete potřebovat svůj digitální fotoaparát jakékoliv značky s možností manuálního nastavení expozice.

Obtížnost kurzu:
1/5

Cena: 800kč

Chcete fotografovat perfektní portréty za použití přirozeného světla v exteriéru nebo interiéru? Toužíte fotit uvěřitelné a dynamické portréty. Ukáži vám, jak vyfotit takový portrét na jakémkoliv místě za použití dostupných zdrojů světla. Následně v postprodukci vás naučím, jak takový portrét vyretušovat pomocí jednoduchých technik, které zvládnou i začínající fotografové. Ukáži vám jak provadím barevnou korekci fotografii. 

Obtížnost kurzu:
3/5

Cena: 2500kč

Chcete fotografovat perfektní noční portréty za použití přirozeného světla. Ukáži vám, jak fotím Noční portréty za použití dostupných zdrojů světla. Následně v postprodukci vás naučím, jak takový portrét vyretušovat pomocí jednoduchých technik, které zvládnou i začínající fotografové. Ukáži vám jak provadím barevnou korekci fotografii. 

Obtížnost kurzu:
4/5

Cena: 2500kč