Proč se stát patronem?

Na mém patreonu naleznete všechny mé fotografie bez cenzury. Kromě toho můžete nahlédnout i do zákulisí díky backstage videím a fotografiím.

Všechny fotosety v kompletní podobě jsou dostupné pouze na mém Patreonu, nikde jinde je v celku nenajdete.

Co můžete vidět: 

  • Podporovatel (1$) – Za 1$ budeš mít přístup k mé klasické tvorbě. Většinou jde o různá street nebo fashion focení, kde není třeba cenzury. Součástí tohoto balíčku je i seznam mých oblíbených fotolokací, ve kterém se můžete inspirovat a objevit nová a zajímavá místa.
  • Bez cenzury (3$) – Pokud tě klasika nudí a chceš přístup i k exkluzivnějšímu obsahu, za 3$ ho můžeš mít. Čeká tu na tebe odvážnější tvorba, a především fotky bez cenzury, která výsledné fotky často jen kazí. Najdeš zde jak známá děvčata z Momagu, tak i neznámé odvážné krásky.
  • Backstage (5$) – Zajímají tě nejenom výsledné fotky, ale i to, jak celé focení probíhá a vypadá? Za 5$ můžeš vidět extra backstage obsah, který mohou běžně spatřit jen slečny, se kterými fotím.
  • Instax (20$) – Pokud chceš mít přístup k veškerému obsahu a jako bonus navíc získat jedinečnou instax fotografii, je příspěvek 20$ přesně pro tebe!
  • Pro fotografy (30$) – Odměna je přizpůsobená pro fotografy, kteří by se chtěli zúčastnit mých focení. Zjistit jak co dělám také spousty dalších Benefitů. 

Ukázka fotografii přistupných na patreonu.